Domowe maseczki na sylwestra

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Elegancka sukienka i wieczorowy makijaż to podstawa szałowego wyglądu na ostatnią noc w roku, chociaż spędzimy ją trochę inaczej niż dotychczas. Aby wyglądać tego wieczoru naprawdę zniewalająco, należałoby przygotować się od stóp do głów. W tym celu, zanim zamienimy łazienkę w studio wizażu, warto skorzystać z domowych maseczek do twarzy. Ich potęga polega na błyskawicznym odświeżeniu skóry – staje się ona wygładzona i promienna. Przepisy na maseczki, które dla Was dziś przygotowałyśmy posiadają właściwości nawilżające, regenerujące oraz odżywcze. Zapraszamy do oglądania oraz życzmy Szczęśliwego Nowego Roku🍾🥂.

Wspomniany w filmie produkt znajdziesz tu: 👇

ZIOŁOWY PŁYN: https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-plyn-do-mycia-twarzy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#maseczka #maseczkasylwestrowa #domowamaseczka #blaskcery #domowespa #jabłko #maseczkadyniowa #maseczkajabłkowa #maseczkanawilżająca #maseczkaregenerująca #maseczkazdyni #nowyrok #peeling #peelingenzymatyczny #pięknacera #sylwester