Domowa pielęgnacja cery trądzikowej

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Trądzik jest najczęściej kojarzony z nastolatkami przechodzącymi etap dojrzewania. Okazuje się jednak, że choć młodzież nierzadko cierpi z powodu często pojawiających się pryszczy, zmiany skórne o charakterze trądzikowym mogą być zmorą osób w każdym wieku.
Pielęgnacja skóry trądzikowej nie należy do najłatwiejszych zadań kosmetycznych, jednak jest nieoceniona w walce ze szpecącymi zmianami skórnymi. Ważne jest dobranie odpowiednich preparatów, które nawilżą skórę, jednocześnie wysuszając i lecząc powstałe wypryski. W dzisiejszym odcinku opowiemy Wam jakie domowe kosmetyki polecamy, które możecie sami przygotować w domowym zaciszu.

Wspomniany w filmie produkty znajdziesz tu: 👇

NISZCZ PRYSZCZ DZIEŃ: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-dzien/

NISZCZ PRYSZCZ NOC: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-noc/

NISZCZ PRYSZCZ PŁYN DO MYCIA TWARZY: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-plyn-do-mycia-twarzy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_d…

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#trądzik #ceratrądzikowa #pryszcze #ceraproblematyczna #krosty #cerawrażliwa #tłustacera #niszczpryszcz #kremnadzień #kremnanoc #kremdocerytłustej #kremdocerytrądzikowej #sposóbnacerętrądzikową #domowesposoby #pielęgancjacerytrądzikowej #acne #uroda #cera #typcery #zaskórniki #ceratłusta #skóratłusta