Domowa pielęgnacja cery tłustej

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Cera tłusta oznacza prawdziwe wyzwanie nie tylko dla nastolatków, pojawia się bowiem równie często i u dorosłych, na skutek problemów hormonalnych, predyspozycji genetycznych, stresu czy nieprawidłowego odżywiania.

Błyszcząca, tłusta cera to jeden z najczęstszych problemów skórnych. Nie czas jednak wpadać w przygnębienie, bo prawidłowa pielęgnacja o której dziś opowiemy na naszym kanale pomoże Wam zlikwidować te objawy i upiększy Waszą skórę.

Wspomniany filmik z KRWAWNIKIEM znajdziesz tu: 👇

https://www.youtube.com/watch?v=pIgYe6qxntw&t=22s

Wspomniane w filmie produkty znajdziesz tu: 👇

NISZCZ PRYSZCZ DZIEŃ: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-dzien/

NISZCZ PRYSZCZ NOC: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-noc/

NISZCZ PRYSZCZ PŁYN DO MYCIA TWARZY: https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-plyn-do-mycia-twarzy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_d…

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#ceratłusta #skóratłusta #trądzik #ceraproblematyczna #krosty #cerawrażliwa #tłustacera #niszczpryszcz #kremnadzień #kremnanoc #kremdocerytłustej #kremdocerytrądzikowej #sposóbnacerętłustą #sposóbnacerętrądzikową #domowesposoby #pielęgnacjacerytłustej #pielęgancjacerytrądzikowej #acne #uroda #cera #typcery #zaskórniki