Domowa maseczka PRZECIWZMARSZCZKOWA

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

BLUSZCZ stosowany był od lat w medycynie ludowej, miał swoje wzloty i upadki. Jego trudne dzieje wynikają z jego właściwości drażniących.

Niektóre osoby mogą być uczulone na LIŚCIE BLUSZCZU, świeży sok może wywoływać swędzącą pokrzywkę.

U osób zajmujących się zbieraniem lub przetwarzaniem mogą wystąpić alergie skórne.

Jeśli nie wiesz czy masz uczulenie na bluszcz, sprawdź: (potrzyj skórę na przedramieniu lub za uszami niewielką ilością liści BLUSZCZU – jeśli skóra zacznie Cię piec, swędzieć lub będzie zaczerwieniona tzn. BLUSZCZ nie jest dla Ciebie). Jeśli nie będzie żadnych zmian skórnych śmiało możesz zastosować nasz dzisiejszy przepis na MASECZKĘ PRZECIWZMARSZCZKOWĄ Z BLUSZCZU.

Saponiny BLUSZCZU są inhibitorami elastazy i hialuronidazy – czyli enzymów, które rozkładają włókna elastynowe.

BLUSZCZ  hamuje zatem ten proces, działa stabilizująco na strukturę tkanki łącznej i spowalnia proces starzenia się skóry. Ponadto zmiękcza naskórek ułatwiając wnikanie substancji aktywnych w głąb skóry.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

KURACJA NAWILŻAJĄCA DZIEŃ: https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-dzien-z-naparu-jarzebiny/

KURACJA NAWILŻAJĄCA NOC: https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-nawilzajaca-krem-na-noc-z-naparu-jarzebiny/

SERUM POD OCZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/serum-pod-oczy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#zmarszczki #maseczkaprzeciwzmarszczkowa #maseczkanazmarszczki #eliksirmłodości #zmarszczkimimiczne #kremnazmarszczki #darpiękna #młodość #stopzmarszczki #conazmarszczki #wiotkaskóra #jędrnaskóra #gładkaskóra #nawilżanie #cerawrażliwa #pierwszeoznakistarzenia #regeneracjaskóry #odmłodzenie #napar #kosmetykinaturalne #ziołowekosmetyki #odwar #kosmetykidla #bluszcz