Demakijaż CERY TRĄDZIKOWEJ

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Mycie cery to mój ulubiony temat. Dostajemy od Was mnóstwo zapytań jak prawidłowo pielęgnować CERĘ TRĄDZIKOWĄ.

Najczęstszym błędem jaki jest popełniany to mycie wodą. Jestem jej wrogiem numer jeden. Często piszecie, że nasze babcie stosowały do mycia tylko wodę oraz mydło i cery miały przepiękne. Tak, ale ta woda ze studni to była zupełnie inna woda niż ta nasza z kranu. Czytając badania wody na stronach Sanepidu, niestety wodorowęglany są wszędzie.

Odpowiedzialnym za kamień w czajniku jest zjawisko twardości wody, czyli zawartość w niej związków wapnia i magnezu. Wodorowęglany wapnia i magnezu podczas gotowania przekształcają się w węglany, które osadzają się na ściankach naczyń w postaci białego osadu, zwanego popularnie kamieniem.

Poza tym często podawane są wyniki wodociągów miejskich, że woda jest tak czysta, że można pić ją nieprzegotowaną, zapominamy tylko, że zanim ona dotrze do naszych kranów, to musi przejść kilka ładnych kilometrów instalacji.

POLECAMY RÓWNIEŻ: 👇

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA DZIEŃ:

https://kosmetykidla.pl/produkt/dziewannowy-zioloocet/

NISZCZ PRYSZCZ KREM NA NOC:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-krem-na-noc/

NISZCZ PRYSZCZ PŁYN DO MYCIA TWARZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/niszcz-pryszcz-plyn-do-mycia-twarzy/

ZIOŁOWY PŁYN DO MYCIA TWARZY:

https://kosmetykidla.pl/produkt/ziolowy-plyn-do-mycia-twarzy/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/
BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/
TIK TOK: https://www.tiktok.com/@kosmetyki_dla?

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#pryszcze #trądzik #krosty #wągry #niszczpryszcz #sposóbnatrądzik #ceratłusta #ceratrądzikowa #skóratłusta #skóratrądzikowa #naturalnekosmetyki #kosmetykidla #krwawnik #zioła #ziołowekosmetyki #natura #napar #napary #odwary #odwar #naturalnysposób #laboratorium #cerałojotokowa #niedoskonałości #acne #pielęgnacjacery #naturalnapielęgnacja #naparziołowy #zioładlaskóry #mycie #mycietwarzy #cerawrażliwa #zamiastmydła #zamiastwody #najlepszysposóbnatrądzik #płynnatrądzik #najlepszysposóbnapryszcze #saponiny #demakijażoczu #demakijażskórywrażliwej #demakijażcerywrażliwej #pielęgnacjacerywrażliwej #najlepszysposóbnademakijaż