Co myślę o kosmetykach Ziaja?

0

„Dobry skład” dla każdego może oznaczać coś innego.
„Świadoma pielęgnacja” to nie kosmetyk, a świadomy wybór.
A „dobry kosmetyk” ma przede wszystkim dobrze na Was działać!

Już od dłuższego czasu prosiliście mnie o film na temat kosmetyków marki Ziaja. Biorąc pod uwagę, jak straszna jest nagonka na fanów tej firmy, postanowiłam ująć temat inaczej.
Najważniejsze jest dla mnie to, aby kosmetyki Wam służyły, a pielęgnacja sprawiała przyjemność. Wierzę, że pielęgnacja to także ważny krok w akceptacji siebie – dbamy o nasze ciało, nie zmieniamy go na siłę, sprawiamy sobie chwilę przyjemności i mamy poczucie, że staje się „lepsze”. Lepsze, bo bardziej zadbane, kochane. Ale dla każdego ten termin może mieć inne znaczenie.

Nie chcę wywoływać u Was presji czy strachu. Nie chcę, abyście wyrzucali dobre dla Was kosmetyki bo „mają zły skład”.
Jeśli kosmetyk sprawia, że czujecie się lepiej, to znaczy, że jest ok. Nieważne, czy Ziaja, czy nie.

Kosmetyki nie są trujące, nie zrobią nam krzywdy, nie zachorujemy od nich itd. nad wszystkim czuwa prawo. Najgorsze co może spotkać nas w kosmetykach to uczulenie/alergia, jednak to dzieje się bez względu na to, czy kosmetyk jest naturalny czy nie. Rumianek jest przecież super, a też uczula.

Nieekologiczne? Ok! Ale zapewniam, że wyrzucenie dobrego kosmetyku bo jest „nieekologiczny” wcale ekologiczniejsze nie jest 😀

Chciałabym troszkę złagodzić tę atmosferę złości. Złość niczego nie zmieni, a nasze świadome wybory – owszem. To do nas, jako konsumentów, dostosowuje się rynek.

Moje inne social media: FB: https://www.facebook.com/Albicja-w-Krainie-Sk%C5%82ad%C3%B3w-1279515428865196/
Instagram: https://www.instagram.com/wKrainieSkladow/
Email w opisie kanału
Kontrola jakości: KurkaDenaturka (IG/FB)

Music: „MBB – Wake up”
Promoted by BreakingCopyright: http://bit.ly/MBB_WakeUp