Cera naczynkowa, trądzik różowaty – ROKITNIKOWY opatrunek

0

↓↓ Więcej Informacji ↓↓

Nazywany rosyjskim złotem ROKITNIK jest jedną z najbardziej wartościowych roślin na świecie. Pozyskiwany z jego owoców olej robi furorę w świecie kosmetyków naturalnych i zachwyca swoim działaniem. Dlaczego jest tak cenny? Jakie rokitnik, znany także jako oblepicha, ma właściwości oraz działanie na skórę?

Kosmetyki z ROKITNIKIEM doskonale wpływają na stan cery, głównie NACZYNKOWEJ i z trądzikiem różowatym, ale również suchej, dojrzałej i wrażliwej. Stosowane na skórę wzmacniają ją, wspomagają jej regenerację i przywracają elastyczność.

Dzisiaj chcemy WAM przybliżyć właściwości tego niezwykłego krzewu, a także korzyści, jakie może przynieść dla WASZEJ urody.

Wspomniane w filmie produkty znajdziesz tu: 👇

KURACJA ŁAGODZĄCA: https://kosmetykidla.pl/produkt/kuracja-lagodzaca-do-cery-naczynkowej/

MYDŁO NAGIETKOWE: https://kosmetykidla.pl/produkt/mydlo-nagietkowe-weganskie-naturalne-recznie-robione/

ZNAJDŹ NAS W SIECI:

SKLEP: https://kosmetykidla.pl/

BLOG: https://ziolowelaboratorium.com/

FACEBOOK: https://www.facebook.com/kosmetykiDLA/

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kosmetyki_dla/

✉ MAIL / COLLABORATION: biuro@kosmetykidla.pl

Film oraz Zdjęcia zrealizowano w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu.
https://mwmskansen.pl/

Film ma charakter informacyjny, nie stanowi porady medycznej i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie może być traktowany jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia. Ponadto nie może być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Film ma na celu przybliżyć historyczną, zielarską wiedzę ludową. Użytkownik działa na własną odpowiedzialność Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania z tych materiałów. Nie opieraj się na naszych treściach ZAWSZE skonsultuj się z lekarzem.

#ceranaczynkowa #trądzikróżowaty #suchaskóra #suchacera #podrażnienia #nawilżenie #maseczka #ceranaczyniowa #naczynka #cerawrażliwa #zaczerwienienia #rokitnik #regeneracja #ukojenie