126 – Przepis na PIECZARKI duszone W ŚMIETANIE! – Dodatek do dań mięsnych lub pieczonych ziemniaków

0

Najlepszy przepis na duszone pieczarki w śmietanie! Warzywa to najbardziej istotny element naszego codziennego menu. Są niezbędne dla wielu procesów w naszym organizmie i nie tylko z powodu witamin, czy mikroelementów, ale także tła biologicznego, które są ukryte w każdym warzywie.
Tymczasem utarło się, że muszą być ziemniaki… Utarło się dlatego, że kiedyś ludzie nie byli zamożni, a ziemniaki były tanie. Nadmiar kalorii ludzie spalali podczas pracy fizycznej. Mięso natomiast było raz na tydzień, czyli w niedziele.
W przeciągu ostatniego wieku nastąpił szereg rewolucji od przemysłowej, przez technologiczną i informatyczną. Ludzie przeprowadzili się do miast, praca stała się lżejsza, społeczeństwo bogatsze. Mięso zaczęło się pojawiać na co dzień, a ilość spożywanych węglowodanów nie spadła. Praca siedząca, dojazd do pracy jakimiś środkami lokomocji, potem telewizja. Widziałem też ludzi, którzy nie jedzą warzyw wystarczy mięso z ziemniakami.
Zmienił się nasz styl życia i musi zmienić się styl odżywiania. Zmieniają się czasy, zmienił się tryb życia, coraz więcej ludzi pracuje umysłowo i musi się też zmienić styl życia, czyli dieta. Na naszych talerzach może lądować więcej warzyw, a mniej produktów węglowodanowych.
Czas postawić na warzywa, bo to w nich leży siła i moc uzdrowieńcza naszego organizmu. Takie pieczarki można podać z kotletem, pieczenią lub jajkiem, czyli tak jak przygotowała Agnieszka. Oczywiście nie zabrakło innych świeżych warzyw…

LINK! Przepis na blogu: https://dieta-rozdzielna.blogspot.com/2017/11/pieczarki-w-smietanie.html
________________________________________________________________________________
Nasz Instagram: https://www.instagram.com/dietarozdzielna/
Facebook: https://www.facebook.com/DietaRozdzielnaIZdrowie/

BLOG z przepisami i wiedzą o diecie rozdzielnej: https://dieta-rozdzielna.blogspot.com/
________________________________________________________________________________
#DietaRozdzielnaiZdrowie #DietaRozdzielna #PieczarkiwŚmietanie