117 – DOSKONAŁY MAJONEZ DOMOWY! Nie kupisz więcej majonezu! – NAJLEPSZY przepis BEZ konserwantów!

0

Co zobaczycie w filmie? Tajemna recepturę na MAJONEZ o TRANSCENDENTNYM smaku, Wykraczający poza ludzkie pojecie!

Przez kilka ostatnich dni Agnieszka się czaiła i coś knuła i eksperymentowała w swoim LABORATORIUM! UPS!!! To znaczy w KUCHNI! Mieliśmy wczoraj nagrywać przepis, ale Agnieszka odmówiła! Nawet się na nią zdenerwowałem bo lubię systematyczność, a postanowienie jest postanowieniem! Powiedziała, że rano nagramy przepis! No to już mi ciśnienie podskoczyło… No dobra! Ustąpiłem i zmontowałem film na drugi kanał o wyprawie na Sieniawska Górę. Dobra i bla, bla, bla!
Po śniadaniu przystąpiliśmy do nagrywania filmu! Zrealizowania Agnieszkowego przepisu na DOMOWY MAJONEZ! Czyli 2 w 1 mamy film o domowym majonezie i mamy majonez!
NO I WTEDY MNIE OŚWIECIŁO! Agnieszka chciała dopracować RECEPTURĘ na fantastyczny, IDEALNY, DOSKONAŁY majonez! Wczoraj nie była na to gotowa! Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania. Tak się też przytrafiło, że kiedy Agnieszka przeglądała już zmontowany film, przyturlała się Amelka i razem z nami oglądała wersje do zrenderowania. Co mnie zdziwiło, bo Amelka nie cierpiała majonezu i nigdy nie chciała jeść! Po filmie Amelka stwierdziła, że chce spróbować! No iiiiiiiiii spróbowała! Nie tylko smak się jej spodobał! Amelka zrobiła raban, że chce łyżkę i jeść majonez – sam majonez! Mama musiała wytłumaczyć, że majonez jest do kanapek i nie je się go łyżkami. Na koniec Agnieszka musiała obiecać, że zrobi Amelce kanapeczkę z majonezem! SZOK! Tata w SZOKU!!!
To była na prawdę eksplozja radości i akcja w kuchni!

Obejrzyjcie film BARDZO UWAŻNIE, bo Agnieszka zdradza swoje sekrety i powtarza o najważniejszych czynnikach dwa razy, by majonez wyszedł DOSKONALE!
Trudno mi było sobie wyobrazić, że majonez może być jeszcze lepszy! Bo to na bank rekord świata! Tymczasem okazało się, że po schłodzeniu w lodówce stał się jeszcze lepszy od idealnego i doskonałego! Czyli poznajcie Transcendentny smak majonezu… ! 🙂

LINK! Przepis na blogu: https://dieta-rozdzielna.blogspot.com/2021/01/domowy-majonez.html
________________________________________________________________________________
Nasz Instagram: https://www.instagram.com/dietarozdzielna/
Facebook: https://www.facebook.com/DietaRozdzielnaIZdrowie/

BLOG z przepisami i wiedzą o diecie rozdzielnej: https://dieta-rozdzielna.blogspot.com/
________________________________________________________________________________
#DietaRozdzielnaiZdrowie #DietaRozdzielna #MajonezDomowy