116 – Najlepszy przepis na FAWORKI ORKISZOWE bez JAJEK! – Zgodny z Dietą Rozdzielną i dla WEGAN

0

MOJA CIOTKA ROBIŁA FENOMENALNE FAWORKI. Jednak od kiedy stosuje Dietę Rozdzielną, a może i dłużej nie jadłem faworków. Te ze sklepu jakoś nie przypominały tych domowych od cioci… Kiedyś zapytałem Agnieszkę o faworki, by zrobić dla Was przepis i dowiedziałem się, że do faworków dodaje się jajka… Minął pewien czas i Agnieszka doznała iluminacji umysłowej, jakieś neurony zaiskrzyły, i zrobiła FAWORKI zgodne z Dietą Rozdzielną… Przy okazji, są to faworki dla wegan bo w przepisie nie ma jajek.
Jak się okazało faworki wyszły przepyszne i zanim Agnieszka posypała pudrem zjadłem już kilka… Nawet w takiej formie bez pudru są rewelacyjne!
Zbliża się tłusty czwartek, więc mamy kolejny przepis zgodny z dietą rozdzielną. Na naszym kanale jest już przepis na pączki, czyli najbardziej tradycyjny, znany deser, przysmak na tłusty czwartek: https://youtu.be/2TSXx6o3trU
A dziś kolejny przepis, dla tych, którym się już znudziły pączki i szukają odmiany… 😉
Zapraszamy na film, na którym zobaczycie jakie są potrzebne składniki by zrobić faworki. Jak rozwałkować ciasto na faworki by były idealne. Potem Agnieszka pokarze jak zawijać faworki, a na koniec jak i ile smażyć i jaki olej jest najlepszy do faworków – w jakiej temperaturze smażyć faworki.

LINK! Przepis na blogu: https://dieta-rozdzielna.blogspot.com/2021/01/faworki-weganskie-orkiszowe.html
________________________________________________________________________________
Nasz Instagram: https://www.instagram.com/dietarozdzielna/
Facebook: https://www.facebook.com/DietaRozdzielnaIZdrowie/

BLOG z przepisami i wiedzą o diecie rozdzielnej: https://dieta-rozdzielna.blogspot.com/
________________________________________________________________________________
#DietaRozdzielnaiZdrowie #DietaRozdzielna #FaworkiOrkiszowe #Faworki #deser #domowewypieki