108 – Najlepszy przepis na SAŁATKĘ JARZYNOWĄ białkową, warzywną z JAJKIEM -Królowa POLSKICH SAŁATEK!

0

LINK! Przepis: https://dieta-rozdzielna.blogspot.com/2016/04/przepis-na-saatke-jarzynowa-v-biakowa.html

SAŁATKA BIAŁKOWA!!!

Sałatka towarzyszy na każdym stole, przy każdej imprezie w wielu domach z okazji imienin, urodzin, świąt lub innych okoliczności. Taka sałatka towarzyszyła mi od małego i była moją ulubioną sałatką. Było wiele dań i potraw, które mi smakowały, takie które jadłem z przyjemnością i wciskałem na siłę… Wiele mam mówi, że ma problem bo ich dzieci nie jedzą warzyw… Oczywiście nie wszystkie sałatki lubiłem, ta sałatka jednak zawsze była wyjątkowa! Tak na prawdę czy coś smakuje, czy nie naszym pociechom zależy od nas. Jak to zrobimy i przyrządzimy. Pamiętam, że to co robiła np. moja babcia smakowało mi, a to co robiła mama już nie chociaż był, to podobny przepis, a jednak jak to się mówi: „diabeł tkwi w szczegółach!” a anioł w kucharce… !
Sałatka, którą pokazuje Agnieszka jest trochę zmodyfikowana pod Dietę Rozdzielną i dietę keto… Z tradycyjnej sałatki został usunięty tylko jeden składnik i uzyskała ona charakter BIAŁKOWY! Czyli może ona sama w sobie stanowić posiłek białkowy dla zwolenników DIETY ROZDZIELNEJ i ketogenicznej, oraz dla sportowców, a przede wszystkim biegaczy i kulturystów trenujących w domach lub na siłowni.
Taką sałatkę można zabrać do pracy, szkoły, na zajęcia na studiach lub na wyjazd. Dzięki czemu nie musimy korzystać z fast foodów lub innych przydrożnych i okolicznych knajp, barów i restauracji… A to na pewno wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie. Kiedy ja wybieram się do Warszawy, zawsze Agnieszka wyposaża mnie w wyprawkę, suchy prowiant bym nie marnował czasu i pieniędzy na szukanie i jedzenie na mieście. Ponieważ chcę być zdrowy, to taka forma bardzo mi pasuje i polecam ją również byście stosowali na co dzień i przy okazji każdego wyjazdu.

LINK! Przepis: https://dieta-rozdzielna.blogspot.com/2016/04/przepis-na-saatke-jarzynowa-v-biakowa.html

__________________________________________________________________
BLOG z przepisami i wiedzą o diecie rozdzielnej: https://dieta-rozdzielna.blogspot.com/

Nasz Instagram: https://www.instagram.com/dietarozdzielna/
Facebook: https://www.facebook.com/DietaRozdzielnaIZdrowie/
Grupa wsparcia: https://www.facebook.com/groups/DietaROZDZIELNAiZdrowie
___________________________________________________________________
#DietaRozdzielnaiZdrowie #DietaRozdzielna #SałatkaJarzynowa #Sałatka warzywna